Warta

Ubezpieczenia Warta

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta

Budujemy nową jakość na rynku usług ubezpieczeniowych. Skutecznie zaspokajamy potrzeby ubezpieczeniowe klientów indywidualnych i firm.

Do każdego klienta podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi pracownikami. Przynosimy zyski naszym akcjonariuszom. Chcemy przyczyniać się do rozwoju społeczności, w której żyjemy.

Wartości naszej marki mają podkreślać, że WARTA to firma z wieloletnim doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego klienta. Solidne fundamenty i troska o klienta to esencja marki WARTA.

Profesjonalizm
Jesteśmy kompetentni, rzetelni, zawsze wywiązujemy się jak najlepiej ze swoich zadań. Dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Aktywnie podchodzimy do klienta i potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku.

 Otwartość i szczerość 
Do każdego zadania podchodzimy pełni pasji i wyobraźni. Burzymy utarte schematy. Zawsze jesteśmy ciekawi i otwarci na pomysły i postawy innych. Potrafimy być samokrytyczni i naprawiamy swoje błędy.

Szacunek
Jesteśmy pełni zrozumienia dla zróżnicowanych potrzeb i poglądów wszystkich klientów i pracowników. Jesteśmy empatyczni. Każdego i w każdej sytuacji traktujemy tak, jak kogoś kto jest dla nas w danym momencie najważniejszy.

UBEZPIECZ SIĘ W WARCIE BO WARTO